NEDEN BİZ ?

Bugüne kadar tasarımlarımız, problem ne kadar zor veya komplike olursa olsun başarılı sonuçlar elde etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz tasarımların tümü, ortamın fonksiyonu ve kullanıcının karakteri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Yaşam tarzları, hazırladığımız ortamlara yansıtılmaktadır.

Tasarımlarımızı hazırlarken tüm hedefimiz son teknoloji ve yepyeni materyallerle, sıra dışı tasarımlar yaratmaktır. Projeler her müşteriye özel olarak, istekleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Mobilyalar ortamın tarzına göre dikkatlice seçilmekte veya tasarlanmakta, renklerle birlikte tüm çalışma CAD dünyasının son teknolojisi yardımıyla sunuma hazırlanmaktadır. 


SELİNA KAZAZOĞLU

Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2005-2006 yılları arasında, İtalya’nın Floransa şehrinde yer alan, Florence Design Academy bünyesinde, Endüstriyel Tasarım üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim hayatı sonrasında sektörün öncü firmalarında, önemli projelerde iç mimar ve proje yöneticisi olarak görev almıştır. 2008 yılından bu yana çalışmalarını kendi firması bünyesinde sürdürmektedir.